Rezervē dzīvokli Lucavsalā!

Tas brīdis ir klāt! Esam uzsākuši dzīvokļu rezervāciju “Merks mājas” projektā Lucavsalā, kas atrodas īsa gājiena attālumā no rīdzinieku iecienītā Lucavsalas atpūtas parka. Projektā būs pieejami 1-4 istabu dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari platībā no 35 līdz 86 m2. Izvēlies savas sapņu mājas Lucavsalā – vienā no iekārojamākajām Rīgas salām!

Projekti


Arena Garden Towers

Arena Garden Towers

Viesturdārzs

Viesturdārzs

Mežpilsēta

Mežpilsēta

Lucavsala

Lucavsala

Merks Duntes Zīles

Merks Duntes Zīles

Magnolijas

Magnolijas

Arena Garden Towers

Skanste

Reģistrē interesi un uzzini pirmais par projekta jaunumiem


2 - 5 istabu dzīvokļi

Penthausi

Viesturdārzs

Klusais centrs

Iedvesmojies ambīcijām

Otrā un trešā kārta

1-5 istabu dzīvokļi

Mežpilsēta

Mežciems

Harmonijā starp mežu un pilsētvidi

2.kārta 

1 ēka 

47 dzīvokļi

Lucavsala

Lucavsala

Vieta jaunam sākumam


3 ēkas

aptuveni 600 dzīvokļu

Merks Duntes Zīles

Pie Skanstes

Tavas mājas – tavas saknes!

2 ēkas

84 dzīvokļi

Magnolijas

Pārdaugava

Dzīve plaukstošā vidē

1.kārta

96 dzīvokļi
2-4 istabas

26+

gadu pieredze būvniecībā

?
?
?
?

1500

ģimeņu dzīvo mūsu būvētos mājokļos

?
?

80+

nozares profesionāļi ik dienu strādā mūsu projektos

?
?
?

20

apbalvojumi par sasniegumiem būvniecībā

Covid-19 informācija


Merks mājas rīcība Covid-19 izplatīšanās risku mazināšanai

Mēs rīkojamies atbildīgi saistībā ar Covid-19 pandēmijas situāciju un darām visu iespējamo, lai mazinātu tās ietekmi un sekas uz darbiniekiem un klientiem. Tādēļ esam ieviesuši papildu drošības pasākumus darbības principos ar nekustamā īpašuma projektu klientiem.


Komerctelpas 

Mūsu daudzdzīvokļu ēkās ir pieejamas piemērotas telpas birojiem, veikaliem, skaistumkopšanas saloniem, kafejnīcām un restorāniem - pirmā stāva ielas līmenis ir lieliska vieta uzņēmējdarbībai.

Vēlamies, lai mūsu būvētajos namos visi justos ērti, tāpēc ēku un telpu rūpīgai plānošanai piesaistām atzītus arhitektus un dizainerus. Īpašu uzmanību pievēršam komerctelpu izvietojumam un funkcionalitātei.

8 soļi līdz jaunām mājām

1

Izvēle & pieteikums

Apskati pieejamos dzīvokļus mūsu projektos, izvēlies sev piemērotāko un veic tiešsaistes rezervācijas pieprasījumu vai piesaki tikšanos ar kādu no mūsu pārdošanas konsultantiem.

2

Dzīvokļa rezervācija

Pēc mājokļa izvēles pie kāda no mūsu pārdošanas konsultantiem vari veikt mutisku rezervāciju, kas ir spēkā 5 darba dienas.

3

Mājokļa finansējums

Ja tev ir nepieciešams finansējums jaunā mājokļa iegādei, pirms rezervācijas līguma parakstīšanas uzzini par savām iespējām saņemt hipotekāro kredītu.

4

Apdares izvēle

Būvniecības stadijā esošajiem projektiem ir pieejamas bezmaksas vai maksas apdaru komplektācijas. Apdares risinājumus būvniecības procesā var izvēlēties līdz noteiktam laikam.

5

Dzīvokļa apskate klātienē un iespējamo nepilnību novēršana

Kad projekta būvniecība būs noslēgusies un būs iespējams apskatīt visas jaunā mājokļa nianses, varēsi kopā ar mūsu pārdošanas konsultantu novērtēt dzīvokli klātienē un parakstīt pieņemšanas-nodošanas aktu.

6

Pirkuma līgums

Pēc pieņemšanas-nodošanas akta parakstīšanas uzsāksim pirkuma līguma noslēgšanas procedūru un veiksim visu vajadzīgo dokumentu noformēšanu.

7

Atslēgu saņemšana

Pēc pilnas pirkuma maksas veikšanas un visu formalitāšu nokārtošanas tu kļūsi par pilntiesīgu dzīvokļa īpašnieku!

8

Garantija

Iekšējai apdarei mēs nodrošinām 2 gadu garantiju no ēkas nodošanas ekspluatācijā brīža vai no pirkuma līguma parakstīšanas brīža.

Mūsu portfolio

Esam apliecinājuši savu lietpratību, uzbūvējot vairāk nekā 1500 mājokļu ģimenēm Latvijā. Realizētie projekti apliecina mūsu kvalitātes garantiju ne tikai vārdos, bet arī darbos.


Skanstes parks

2017

Dzīvokļi ar parku Rīgas modernajā centrā

135 dzīvokļi
Grostonas 12, J. Dikmaņa 4, Vesetas 15, Rīga
Arhitekti: Birojs T22

“Skanstes Parks” sastāv no trim piecu līdz sešu stāvu ēkām. Visi dzīvokļi ir ar pilnu apdari, tiem ir plaši balkoni ar bīdāmiem logiem, kas ļauj tos pārvērst atsevišķās telpās. Otrā stāva dzīvokļiem ir terase, bet augšējā stāva dzīvokļiem – jumta terase, no kuras paveras pasakains panorāmas skats uz Rīgu.


Dzīvojamo namu projekta izstrādē īpaši piedomājām pie zaļo zonu izveides – uz pirmā stāva autostāvvietas jumta iedzīvotāji var baudīt privātas labiekārtotas terases vairāk nekā 5100 m2 platībā, kur ir izvietoti soliņi, bērnu rotaļu laukumi un grila zona. Savukārt blakus projektam izveidojām parks vairāk nekā 21 000 m2 platībā ar soliņiem, bērnu rotaļu laukumu un āra sporta laukumu.

Skanstes parks

Skanstes parks

Skanstes mājas

2015

Grostonas 17, 19, 21, Rīga 

Arhitekti: Arhitektu birojs Arteks, Vilnis Šlars

"Skanstes mājas" projektā ir trīs piecu līdz desmit stāvu ēkas. Visi dzīvokļi ir ar pilnu apdari un balkoniem, augšējo stāvu dzīvokļiem ir plašas terases ar lielisku skatu.

 Projekta dzīvokļi izceļas ar mūsdienīgu plānojumu, kur katrs kvadrātmetrs ir efektīvi izmantots, kā arī ilgtspējīgiem, augstvērtīgiem materiāliem, kas saglabās savu vērtību un kvalitāti daudzu gadu garumā.

 

 

Esam saņēmuši atzinību par paveikto, veicinot vides pieejamību, veidojot iekļaujošu pilsētvidi un nodrošinot aksutisko komfortu daudzdzīvokļu namu projektos.

Projekta dzīvokļi izceļas ar mūsdienīgu plānojumu, kur katrs kvadrātmetrs ir efektīvi izmantots, kā arī ilgtspējīgiem, augstvērtīgiem materiāliem, kas saglabās savu vērtību un kvalitāti daudzu gadu garumā.


Esam saņēmuši atzinību par paveikto, veicinot vides pieejamību, veidojot iekļaujošu pilsētvidi un nodrošinot aksutisko komfortu daudzdzīvokļu namu projektos.

Skanstes mājas

Skanstes mājas

Skanstes virsotnes

2012

492 dzīvokļi

Skanstes 29, 29A, Grostonas 25, J. Daliņa 8, Rīga

Arhitekti: KVA Architects Ltd., E. Valdre

"Skanstes virsotnes" ir četras 24 stāvu dzīvojamās ēkas Skanstē — vietā, ko mēdz dēvēt par nākotnes Rīgu. Līdz ar šī projekta attīstīšanu novārtā atstātā teritorija netālu no pilsētas centra ir pārtapusi mūsdienīgā vidē, kļūstot par vienu no modernākajām Rīgas centra daļām dinamiskam pilsētas dzīvesveidam.

Visi dzīvokļi ir ar balkoniem vai terasēm. Iedzīvotājiem ir pieejama pazemes un virszemes autostāvvieta, labiekārtoti bērnu rotaļu laukumi un atpūtas vietas.

Skanstes virsotnes

Skanstes virsotnes

Jaunbiķeri

2007

381 dzīvoklis

Kaivas 29, 31, 33, Rīga


Arhitekti: Projektu birojs Grietēns un Kagainis, Aivars Kagainis

Jaunbiķeru kvartālā ir 14 funkcionālas ēkas septiņos hektāros miera, klusuma un svaiga gaisa. Projekts atrodas tikai 20 minūšu braucienā no Rīgas centra.

Kvartāla vidū augošajā priežu pudurī izveidota zaļā zona ar pastaigu celiņiem. Starp ēkām izklāts bruģētu ietvju tīkls un izveidoti seši bērnu rotaļu laukumi. Iedzīvotāju ērtībai izbūvētas gan pazemes, gan virszemes autostāvvietas.

Jaunbiķeri

Jaunbiķeri

Biežāk uzdotie jautājumi


Ja tev ir jautājumi - mums ir atbildes. Jautā un mēs sniegsim caurskatāmu informāciju atbilstoši augstākajiem klientu apkalpošanas standartiem.

?

?