Iepazīsti komandu

Aiz katras spēcīgas mājas stāv tikpat spēcīga komanda

Merks vieno 75 talantīgus jomas profesionāļus, kas ir katra mūsu sasnieguma pamatā. 12 no tiem veido “Merks mājas” saliedēto komandu. Kopā radām pārdomātus, mūsdienīgus un ilgtspējīgus mājokļus, lai tev būtu prieks izvēlēties savējo.

Inese
Berga

Pārdošanas konsultante
vairāk
Inese pārdod ar smaidu un pārliecinošu mieru. Jebkuru jautājumu noskaidro un atrisina mirkļa ātrumā un atbildi nekad parādā nepaliek. Inese ir uzkrājusi nozīmīgu pieredzi nekustamo īpašumu jomā un, ja ko iesāk, tad vienmēr noved līdz galam.

Grigorijs
Baratašvili

Pārdošanas konsultants
vairāk
Grigorijs ir mūsu nosvērtais inteliģents. Vienmēr laipns, korekts un zinošs, ar lielu pieredzi nekustamo īpašumu un to finansējuma risinājumu jomā. Grigorijam piemīt izcila humora izjūta, kas vienmēr trāpa desmitniekā!

Linda Viktorija
Medne

Pārdošanas konsultante
vairāk
Ātri un profesionāli - šie divi vārdi precīzi raksturo Lindas pieeju darbam. Orientēta uz rezultātu. Linda patiesi izbauda darba procesu, arī risinot vissarežģītākos jautājumus. Nekustamie īpašumi viennozīmīgi ir viena no viņas mīlestībām.

Valērijs
Vlasjuks

Pēcpārdošanas servisa vadītājs
vairāk
Valērijs ir mūsu realizēto projektu kvalitātes atslēga! Rūpējas, lai jaunajiem īpašniekiem mājokļi tiktu nodoti perfektā stāvoklī. Valēriju ir grūti izvest no pacietības, un viņš jebkurā situācijā saskata ko pozitīvu. Kolēģi viņu dēvē par komandas psihoterapeitu - vienmēr uzklausīs, nomierinās un palīdzēs.

Mikus
Freimanis

Nekustamo īpašumu attīstības direktors

vairāk

Mikus ir nekustamo īpašumu attīstīšanas flagmanis. Nozarē strādājis vairāk nekā 17 gadu, viņš zina visu par jaunākajām tendencēm un nesavtīgi dalās savās zināšanās un pieredzē. Demokrātisks vadītājs ar analītisku prātu, smalku humora izjūtu un spēju iedvesmot. Mikum piemīt talants saglabāt objektivitāti jebkurā situācijā. Projektu izstrādē un realizācijā vienmēr tiecas pēc labākā iespējamā rezultāta.

Ludmila
Šakurova

Nekustamo īpašumu atīstības projektu vadītāja
vairāk
Mūsu komandas precizitātes un pedantiskuma paraugs! Vienmēr rīkojas profesionāli, nosvērti un mērķtiecīgi. Ludmila ir izcila dažādu iesaistīto pušu komunikācijā un viņas trumpis ir intuīcija. Ludmilai patīk detaļas, tāpēc viņas projekti “Merks Gaiļezera nami” un “Merks Mežpilsēta”, kolēģu vārdiem sakot, ir loloti, cienīti un mīlēti.

Mārtiņš
Vonda

Nekustamo īpašumu attīstības projektu vadītājs
vairāk
Mūsu komandas dvēsele! Mārtiņš ir dzīvespriecīgākais no mūsu kolēģiem un viens no pieredzes bagātākajiem. Vairāk nekā 20 gadu laikā nekustamo īpašumu jomā viņš ir paveicis lielas lietas, tai skaitā realizējis 800 dzīvokļu projektu! Šobrīd Mārtiņš savu drosmi, zināšanas un pozitīvo enerģu velta mūsu Zaķusalas projektam.

Madara
Sila

Jaunākā nekustamo īpašumu attīstības projektu vadītāja
vairāk
Ja ir izaicinājums, tad Madara to pieņems, panāks vēlamo, turklāt izdarīs to perfekti! Komandas cilvēks, rūpējas par detaļām, kuras sākotnēji šķiet nemanāmas, bet ir ļoti nozīmīgas mūsu projektu realizēšanas procesā. Draudzīga, izpalīdzīga, precīza un atbildīga.

Ivo
Dzenis

Projektēšanas vadītājs
vairāk
Sirdī arhitekts, Ivo ir nosvērtākais projektēšanas vadītājs pasaulē! Liekot lietā savu precizitāti, argumentēšanas talantu, iekšējo mieru un atbildības sajūtu, Ivo izstrādā standartizētus risinājumus mūsu projektos. Aizrautīgs optimists - spēj pajokot arī šķietami bezcerīgās situācijās un iedvesmot ar profesionālu padomu.