Par mums

“Merks mājas” ir viens no līderiem dzīvojamo māju attīstīšanā Latvijā. Vairāk kā 18 darbības gados esam pierādījuši savu kompetenci augstvērtīgu sabiedrisko un dzīvojamo ēku būvniecībā. Savu lietpratību esam apliecinājuši, uzbūvējot vairāk nekā 2200 mājokļu ģimenēm visā Latvijā. Realizētie projekti ir mūsu kvalitātes garantija vārdos un darbos, ko apliecina arī vietēja un starptautiska mēroga nozares apbalvojumi.

Dzīvojamo māju projektos esam gan attīstītājs, gan pārdevējs un garantijas sniedzējs. Tas nozīmē, ka dzīvokļa iegādes procesā Tev būs viens uzticams sadarbības partneris.

Augsta kvalitāte

Kvalitāte ir mūsu prioritāte! Esam izvirzījuši sev visaugstākos kvalitātes standartus gan mājokļu plānošanā un būvniecības, apdares un komunikāciju materiālu izvēlē, gan arhitektu un speciālistu piesaistē. Mūsu projektus realizē nozares profesionāļi ar pieredzi, zināšanām un izcilām prasmēm, izmantojot inovatīvus, cilvēka veselībai drošus, ilgmūžīgus, Latvijas klimatiskajiem apstākļiem un temperatūras svārstībām atbilstošus materiālus.

Izvēloties mājokli kādā no mūsu projektiem, iegūsi sirdsmieru par savu īpašumu vēl daudzus gadus pēc tā iegādes.

Garantija

Esam pagodināti, ka izvēlējies dzīvot kādā no mūsu lolotiem projektiem, un mēs darīsim visu, lai katra mājās pavadītā diena tev paietu bez rūpēm, baudot ikdienas mirkļus.

Kā projekta autors, attīstītājs un pārdevējs mēs rūpējamies arī par garantijas sniegšanu pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā. Ja pēc īpašuma iegādes tomēr atklājas kādas nepilnības, mēs paši tās novēršam, uzņemoties atbildību par savu darbu.

Mūsdienīgs komforts

Mūsu būvētās ēkas un dzīvokļi tiek veidoti mūsdienīgu cilvēku vajadzībām šodien un tehnoloģiju iespējām nākotnē. Katra projekta arhitektūras un dizaina individualitāti papildina risinājumi, kas atbilst augstai dzīves kvalitātei: pārdomātas energoefektivitātes, siltuma un skaņas izolācijas tehnoloģijas, ērtas auto stāvvietas, bērnu rotaļu laukumi, noliktavas un koplietošanas telpas, vide atpūtai. Visi dzīvokļi tiek izbūvēti ar pilnu apdari.

Iedvesmojoša vide

Mēs veidojam draudzīgu vidi, kas priecē mūsu radīto mājokļu iemītniekus un ikvienu, kurš dodas tiem garām. Rūpējamies par apkārtējās vides sakopšanu, veidojot parkus, zaļās un atpūtas zonas, krastmalas, kas būtiski uzlabo dzīves kvalitāti un iedvesmo. Arhitektiem rūpīgi plānojot dzīvojamo māju projektus, īpašu uzmanību veltām, lai tie līdzsvaroti iekļautos apkārtējā vidē.


Mūsu piedāvātie mājokļi atrodas perspektīvās Rīgas apkaimēs, kuru prestižs un vērtība nākotnē augs.

Izcils klientu serviss

Īpašuma iegāde ir viens no svarīgākajiem lēmumiem un lielākajiem pirkumiem dzīvē, tāpēc mēs ieklausāmies un iedziļināmies katra klienta vēlmēs, palīdzam izvērtēt un izvēlēties, atbildam uz ikvienu jautājumu visos mājokļa izvēles un iegādes posmos.

Merks mājas dzīvojamo namu projektos ir gan attīstītājs, gan pārdevējs un garantijas sniedzējs. Tas nozīmē, ka mājokļa iegādes procesā Tev ir viens uzticams sadarbības partneris.

Informācijas pieejamība

Rūpējamies par to, lai visa nepieciešamā informācija par mūsu projektiem būtu viegli pieejama un saprotama. Mēs radām kvalitatīvas vizualizācijas un piedāvājam apskatīt plānotos apdares risinājumus, lai jau būvniecības laikā būtu iespēja izprast un sajust, kā ēkas un telpas izskatīsies nākotnē un mājokļa iegāde būtu pēc iespējas vienkāršāka.

Ilgtermiņa vīzija

Merks mājas dzīvojamo ēku projekti ir radīti šodienai ar skatu nākotnē.


Mūsu veidotie mājokļi ir vērtīga ilgtermiņa investīcija - to pierāda gan nekustamo īpašumu investoru interese, gan realizēto projektu cenu dinamika gadu gaitā.


Tajos dzīvojot, būs viegli pielāgoties nākotnes dzīvesstila tendencēm un tehnoloģijām, par kuru drīzu ienākšanu cilvēka ikdienā esam pārliecināti.

Mūsu portfolio

Esam apliecinājuši savu lietpratību, uzbūvējot vairāk nekā 1500 mājokļu ģimenēm Latvijā. Realizētie projekti apliecina mūsu kvalitātes garantiju ne tikai vārdos, bet arī darbos.


Skanstes parks

2017

Dzīvokļi ar parku Rīgas modernajā centrā

135 dzīvokļi
Grostonas 12, J. Dikmaņa 4, Vesetas 15, Rīga
Arhitekti: Birojs T22

“Skanstes Parks” sastāv no trim piecu līdz sešu stāvu ēkām. Visi dzīvokļi ir ar pilnu apdari, tiem ir plaši balkoni ar bīdāmiem logiem, kas ļauj tos pārvērst atsevišķās telpās. Otrā stāva dzīvokļiem ir terase, bet augšējā stāva dzīvokļiem – jumta terase, no kuras paveras pasakains panorāmas skats uz Rīgu.


Dzīvojamo namu projekta izstrādē īpaši piedomājām pie zaļo zonu izveides – uz pirmā stāva autostāvvietas jumta iedzīvotāji var baudīt privātas labiekārtotas terases vairāk nekā 5100 m2 platībā, kur ir izvietoti soliņi, bērnu rotaļu laukumi un grila zona. Savukārt blakus projektam izveidojām parks vairāk nekā 21 000 m2 platībā ar soliņiem, bērnu rotaļu laukumu un āra sporta laukumu.

Skanstes parks

Skanstes parks

Skanstes mājas

2015

Grostonas 17, 19, 21, Rīga 

Arhitekti: Arhitektu birojs Arteks, Vilnis Šlars

"Skanstes mājas" projektā ir trīs piecu līdz desmit stāvu ēkas. Visi dzīvokļi ir ar pilnu apdari un balkoniem, augšējo stāvu dzīvokļiem ir plašas terases ar lielisku skatu.

 Projekta dzīvokļi izceļas ar mūsdienīgu plānojumu, kur katrs kvadrātmetrs ir efektīvi izmantots, kā arī ilgtspējīgiem, augstvērtīgiem materiāliem, kas saglabās savu vērtību un kvalitāti daudzu gadu garumā.

 

 

Esam saņēmuši atzinību par paveikto, veicinot vides pieejamību, veidojot iekļaujošu pilsētvidi un nodrošinot aksutisko komfortu daudzdzīvokļu namu projektos.

Projekta dzīvokļi izceļas ar mūsdienīgu plānojumu, kur katrs kvadrātmetrs ir efektīvi izmantots, kā arī ilgtspējīgiem, augstvērtīgiem materiāliem, kas saglabās savu vērtību un kvalitāti daudzu gadu garumā.


Esam saņēmuši atzinību par paveikto, veicinot vides pieejamību, veidojot iekļaujošu pilsētvidi un nodrošinot aksutisko komfortu daudzdzīvokļu namu projektos.

Skanstes mājas

Skanstes mājas

Skanstes virsotnes

2012

492 dzīvokļi

Skanstes 29, 29A, Grostonas 25, J. Daliņa 8, Rīga

Arhitekti: KVA Architects Ltd., E. Valdre

"Skanstes virsotnes" ir četras 24 stāvu dzīvojamās ēkas Skanstē — vietā, ko mēdz dēvēt par nākotnes Rīgu. Līdz ar šī projekta attīstīšanu novārtā atstātā teritorija netālu no pilsētas centra ir pārtapusi mūsdienīgā vidē, kļūstot par vienu no modernākajām Rīgas centra daļām dinamiskam pilsētas dzīvesveidam.

Visi dzīvokļi ir ar balkoniem vai terasēm. Iedzīvotājiem ir pieejama pazemes un virszemes autostāvvieta, labiekārtoti bērnu rotaļu laukumi un atpūtas vietas.

Skanstes virsotnes

Skanstes virsotnes

Jaunbiķeri

2007

381 dzīvoklis

Kaivas 29, 31, 33, Rīga


Arhitekti: Projektu birojs Grietēns un Kagainis, Aivars Kagainis

Jaunbiķeru kvartālā ir 14 funkcionālas ēkas septiņos hektāros miera, klusuma un svaiga gaisa. Projekts atrodas tikai 20 minūšu braucienā no Rīgas centra.

Kvartāla vidū augošajā priežu pudurī izveidota zaļā zona ar pastaigu celiņiem. Starp ēkām izklāts bruģētu ietvju tīkls un izveidoti seši bērnu rotaļu laukumi. Iedzīvotāju ērtībai izbūvētas gan pazemes, gan virszemes autostāvvietas.

Jaunbiķeri

Jaunbiķeri